Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
Jej domena to agresywne, krótkie i szybko poruszające się łuki, głównie na przygotowanych stokach. Najwyższej jakości materiały i sandwiczowa konstrukcja z dwoma tytanowymi płatami zapewniają doskonałe podłużne trzymanie krawędzi i perfekcyjnie zakrzywiony łuk, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla doskonałych narciarzy, ekspertów i amatorskich zawodników. RC SL nie nadaje się do jazdy poza przygotowanymi trasami. Bardziej wydajną alternatywą dla tej narty jest profesjonalna specjalna wersja wyścigowa FR SL.
LUSTi wykorzystuje sprawdzoną technologię i klasyczny design, aby upewnić się, że nie została jeszcze pokonana. Wszystkie modele mają w pełni drewniany rdzeń wykonany z jednokierunkowej sklejki świerkowej, tak samo modele dziecięce. We wszystkich nartach cały rdzeń jest wykonany z drewna, a nie tylko części.
UWAGA:
LUSTi to firma z siedzibą w Republice Czeskiej, która koncentruje się na precyzyjnie wykonanych nartach. Czas dostawy może się wahać od 2 dni do 3 tygodni. Tak więc, chociaż czas dostawy jest czasem dłuższy, gwarantowana jest wysoka jakość produktu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Race |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 64 - 75 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |
W tych nartach zastosowano jedną dwuosiową i jedną trójosiową warstwę prepregu. Prepreg to tkanina, która jest już idealnie nasycona przez producenta. Materiał jest droższy, ale w ten sposób eliminujemy błędy w nasyceniu tkaniny.
Titanal to najwyższej jakości warstwa nośna stosowana w produkcji nart, która znacznie poprawia sztywność wzdłużną i skrętną. W tych nartach zastosowano dwa arkusze tytanalu.
Używamy rdzenia wykonanego w całości z drewna - jednokierunkowej sklejki świerkowej i bukowej