Bardzo wszechstronne narty freeride'owe o szerokości 110 mm pod butem i rockerem na dziobach, przeznaczone zarówno do jazdy w puchu, jak i na stoku. Ale najbardziej spodoba ci się ta narta w dużych górach, gdzie można poradzić sobie z mieszanką puchu, miejscami dmuchanego do lodu, skorupy lodowej z zabawnym wiosennym firnem.
UWAGI:
LUSTi to firma z siedzibą w Czechach, która koncentruje się na precyzyjnych, ręcznie robionych nartach. Czas dostawy może się różnić i wynosić od 2 dni do 8 tygodni. Dlatego nawet jeśli czas dostawy jest czasem dłuższy, wysoka jakość produktu jest gwarantowana.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Freeride |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Puch |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 100 - 135mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |