Trenerzy narciarstwa alpejskiego działających w klubie Harranti Harrachov, współpracują ze sklepem internetowym Topnarty.pl
W razie pytań chętnie doradzą.
Więcej o Klubie Harranti Harrachov TUTAJ.
SC 77 są podobne konstrukcyjnie do nart PC 77, ale jest to wersja bez tytanalu. Usuwając tytanowe płytki, stworzono narty o identycznych wymiarach i proporcjach, o bardzo podobnej twardości, ale z przyjemniejszą reakcją dla bardzo szerokiej gamy narciarzy.
SC 77 nie wymagają tak dużego wysiłku fizycznego, ale są bardzo precyzyjne, stabilne i posłuszne. Te uniwersalne narty poradzą sobie z każdą prędkością, ostrym łukiem czy jazdą na krawędziach, przygotowanym śniegiem albo miękką powierzchnią po nocnych opadach śniegu - po prostu świetna wszechstronność.
Sandwichowa konstrukcja, poliamidowa wierzchnia folia, 2x dwuosiowa i 1x trójosiowa warstwa nośna prepregu, wzmocnienie, drewniany rdzeń, boki ABS, stalowe krawędzie, spiekana (wyścigowa) podstawa.
LUSTi to firma z siedzibą w Czechach, która koncentruje się na precyzyjnej ręcznej produkcji nart. Czas dostawy może wynosić od 2 dni aż do 3 tygodni. Nawet, jeżeli czas dostawy będzie tym dłuższym, gwarantowana jest wysoka jakość produktu.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | Narty slalomowe |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane |
| Kolor: | Czarny, Zielony |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Krótki (10-14m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 100 kg, 120 kg |
W tych nartach zastosowano jedną dwuosiową i jedną trójosiową warstwę prepregu. Prepreg to tkanina, która jest już idealnie nasycona przez producenta. Materiał jest droższy, ale w ten sposób eliminujemy błędy w nasyceniu tkaniny.
Używamy rdzenia wykonanego w całości z drewna - jednokierunkowej sklejki świerkowej i bukowej