CZ SK PL
Skipasy gratis
Zyskajcie darmowe skipasy przy swoim zamówieniu powyżej 350 zł Więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 6 000 zł Więcej
Prezenty
Mamy prezenty i dla Ciebie Więcej

Jakim jesteś typem narciarza ?

Każda narta ma swoje miejsce na rynku i swojego odbiorcę.

Początkujący narciarz nie będzie szukał nart wśród TOP modeli i odwrotnie zaawansowany narciarz nie będzie szukał wśród miękkich nart.

Podział nart zjazdowych według poziomu zaawansowania/ typu narciarza :


 • Początkujący - podstawowe modele nart dla początkujących i średniozaawansowanych bez drewnianego rdzenia. Tych nart nie polecimy aktywnym, sportowym narciarzom gdyż są zbyt miękkie.
 • Rekreacyjny
  - niższa i średnia kategoria nart ( kompozytowy bądź drewniany rdzeń). Polecamy narciarzom, którzy mają już jakieś umiejętności ale nie chcą się zbytnio namęczyć podczas jzady, gdyż narta nie jest tak twarda jak w kategorii nart sportowych.
 • Sportowy
  - średnia i wyższa kategoria nart ( drewnany rdzeń, tytanal, carbon). Narty te są już twarde ale w przeciwieństwie do nart z kategorii Race jeszcze wybaczają błędy.
 • Race
  - najwyższe modele z katalogu dla zawodników ( nie dla sportowych czy rekreacyjnych narciarzy). Często są to komercyjne modele slalomówek i gigantówek . Twarde, bezkompromisowe narty, które potrzebują szybkości i bardzo dobrej techniki jazdy.
 • Profi race
  - narty przeznaczone do zawodniczego narciarstwa wykonane z najwyższej jakości materiałów ( kategorie FIS, Masters, Junior Race)

Uwaga : Podział ze względu na typ narciarza jest orientacyjny, a jeden typ narty może być odpowiedni dla narciarzy o różnym poziomie zaawansowania.

Instrukcja:

W kategorii Narty zjazdowe w Zaawansowanym filtrowaniu znajduje się filtr: Typ narciarza.

1) Należy kliknąć zaawansowane filtrowanie.
tlacitko-prokrocile-filtrovani-PL

2) a następnie wybrać filtr
tlacitko-typ-lyzare-PL


« Z powrotem