Konstrukcja warstwowa, poliamidowa folia ochronna, 1x biaxialna i 1x triaxialna warstwa nośna, 2x titnalowa warstwa nośna, drewniany rdzeń, ściany boczne ABS, stalowe krawędzie, zawodniczy ślizg.
Firma LUSTi wykorzystuje w produkcji sprawdzone technologie i klasyczny design, co do których jest przekonana, że są ponadczasowe. Wszystkie modele, łącznie z dziecięcymi, mają drewniany rdzeń z jednokierunkowej świerkowej sklejki. We wszystkich nartach cały rdzeń jest drewniany, a nie tylko część. Do produkcji nart LUSTi wykorzystuje wysokiej jakości materiały od największych europejskich producentów, takich jak ISOSPORT, HEXCEL i AMAG.
LUSTi to firma z siedzibą w Republice Czeskiej, która skupia się na precyzyjnej ręcznej produkcji nart. Szacowany czas doręczenia może się różnić w zależności od modelu i może wynosić od 2 dni do 3 tygodni. Chociaż więc termin realizacji może być czasem długi to jednak wysoka jakość produktów jest gwarantowana.
| Dla kogo: | Męskie/Unisex |
| Typ nart: | All Mountain/All Round |
| Typ narciarzy: | Sportowe |
| Typ trasy narciarskiej: | Przygotowane i puch |
| Kolor: | Brąz, Czarny, Pomarańczowa, Szary |
| Rodzaj rdzenia: | Drewniany rdzeń |
| Szerokość nart pod wiązaniem: | 75 - 85 mm |
| Promień: | Długi (ponad 17m), Średni (14-17 m) |
| Łącznie z wiązaniem: | Nie, Tak |
| Wiązanie do - kg: | 120 kg |